Přečtěte si náš

Blog

Zajímavé články i praktické rady týkající se těhotenství, zdraví i péče o nejmenší.
22. 06. 2020

Odborník radí, jak na servis monitoru dechu Nanny

Co je to přesně monitor dechu a jak vůbec funguje? Jaké jsou nejčastější příčiny falešných poplachů? A proč se nevyplatí používat starší snímací podložku? Na otázky týkající se používání a servisu monitoru dechu Nanny v rozhovoru odpovídá Tomáš Petříček, vedoucí střediska testerů.

Monitor dechu Nanny je bezúdržbové zařízení, které nevyžaduje žádný speciální servis. „Je potřeba hlídat jenom nabití baterií. Nannynka signalizuje vybití baterie červenou kontrolkou. Pokud se rozsvítí, je třeba baterie vyměnit. Pokud by uživatel přesto baterie nevyměnil, tak má ochrannou funkci a při vybité baterii se vůbec nezapne, nezačne detekovat,“ upřesňuje Tomáš Petříček. A zároveň doporučuje nezapomínat ani na kontrolu prostředí, ve kterém Nanny používáme. Je to totiž stejně důležité jako kontrola elektroniky. Přesný postup, jak na to, se dozvíte ve videu.

30. 11. 2021 Péče o nejmenší
Spánková koučka radí jak na ukládání miminka do postýlky
Číst více

Slovník pojmů

Výroba Nanny

Monitor dechu Nanny vyrábíme v České republice a celý proces je pod přísným dohledem. Z hygienických důvodů jsou prostory pro výrobu monitorů dechu oddělené od ostatní výroby. Podívejte se na video a sami se přesvědčte, jak naše továrna vypadá.

Více

Lékařka radí

Více

Kurzy první pomoci

Více
Zpět na blog