Přečtěte si náš

Blog

Zajímavé články i praktické rady týkající se těhotenství, zdraví i péče o nejmenší.
09. 12. 2022

Nanny BM-03 hlídá miminka v porodnicích v Jablonci nad Nisou a v Podolí

Podpora nemocnic patří k dlouhodobým cílům naší značky. Díky vám, můžeme pomáhat, kde je to potřeba. V adventním čase jsme navštívili porodnice v Jablonci nad Nisou, kam jsme darovali 5 monitorů dechu a pražské Podolí, kde bude miminka hlídat dalších 10 kusů Nannynek.

Nová Nanny BM-03 má světově unikátní funkci detekce položení a odebrání miminka. Nanny BM-03 vás dokáže upozornit ve chvíli, kdy jste po uložení miminka do postýlky, například z důsledku únavy zapomněli monitor dechu zapnout. V opačné situaci, kdy miminko z postýlky vyndáte a zapomenete monitor vypnout,  se Nanny ozve ještě před tím než se spustí hlasitý alarm. Věříme, že právě tato funkce ulehčí novopečeným maminkám chvíle v porodnici.
Další vychytávkou, která může usnadnit pobyt na sdílených pokojích je noční lampička, která slouží k vizuální kontrole miminka.

Spolupráce se špičkovými zdravotníky si velmi vážíme. Po novém roce vám přineseme další novinku - online verzi brožury Doma s miminkem, která vznikla pod vedením Mgr. Sonji Hippmannové, vrchní sestry dětského oddělení Nemocnice Jablonec nad Nisou.

#nannybm-03, #podpora, #nemocnice, #porodnice, #zdravotnici, #spoluprace
30. 11. 2021 Péče o nejmenší
Spánková koučka radí jak na ukládání miminka do postýlky
Číst více
Výhodný balíček
ZDARMA
2 995,00 Kč

Unikátní produkt od tradičního českého výrobce monitorů dechu Nanny. Novinka BM-03 je vhodná pro miminka s nízkou porodní váhou již od 1kg hmotnosti.

23279

Slovník pojmů

Baterie

Baterie dostanete spolu s Nanny v balíčku a obvykle je nemusíte měnit, protože vydrží opravdu dlouho. Kdyby však přístroj po čase signalizoval, že jsou vybité, kupte klasické alkalické tužkové baterie. Nabíjecí baterie nejsou do Nanny vhodné.

Více

Lékařka radí

Více

Kurzy první pomoci

Více
Zpět na blog