Přečtěte si náš

Blog

Zajímavé články i praktické rady týkající se těhotenství, zdraví i péče o nejmenší.
03. 02. 2023

E-book „Doma s miminkem“ zdarma ke každé objednávce

Milí rodiče, narození miminka je jedinečný okamžik. Na přední místo se dostávají potřeby vašeho nového člena rodiny.

Elektronická verze magazínu „Doma s miminkem“, kterou vám zašleme e-mailem společně s potvrzením objednávky z našeho e-shopu, vám přináší mnoho užitečných rad, jak bezpečně pečovat o vaše děťátko. Tento materiál vznikl pod vedením Mgr. Sonji Hippmannové, vrchní setry dětského oddělení nemocnice v Jablonci nad Nisou.

Naším velkým přáním a cílem je podpora krásného a klidného rodičovství. Věříme, že vám tento elektronický rádce pomůže udržet vaše miminko spokojené a v bezpečí.

 

Klidné noci a spokojené dny vám přeje

Tým Nanny

#ebook, #peceomiminko, #novorozenec
30. 11. 2021 Péče o nejmenší
Spánková koučka radí jak na ukládání miminka do postýlky
Číst více
Výhodný balíček
ZDARMA
3 995,00 Kč

Vánoční sleva 10% kód: vanoce10 Unikátní produkt od tradičního českého výrobce monitorů dechu Nanny. Novinka BM-03 je vhodná pro miminka s nízkou porodní váhou již od 1kg hmotnosti. Využijte při nákupu monitoru dechu příspěvek zdravotní pojišťovny. Na našem blogu najdete kategorii s video návody.  

23279

Slovník pojmů

ALTE příhoda

Ještě předtím než miminko zemře na syndrom náhlého úmrtí kojenců (SIDS), nastává u něj takzvaná ALTE příhoda. Děťátko nedýchá, je bledé, silně se potí a připomíná hadrovou panenku. Během ALTE příhody můžete dítě včasnou pomocí zachránit.

Více

Lékařka radí

Více

Kurzy první pomoci

Více
Zpět na blog